Зараз Україна знаходиться під ударом

Війна в Україні стала шоком і болем для всіх нас,і тепер наша місія – допомогти тим, хто цього найбільше потребує.
Давайте допоможемо людям,які стали жертвами цієї жахливої події.

НАША МІСІЯ

Ми понад вісім років займаємося благодійністю в Україні, організовуючи літні дитячі табори, різдвяні місії, вуличні акції та соціальну допомогу для формування особистості на основі християнських цінностей.
Проте зараз в Україні війна, яка стала шоком та болем для всіх нас. Тому ми сфокусовані на допомозі жителям, які постраждали від бойових дій.
Наші волонтери вивозять людей із гарячих точок у безпечні місця та доставляють гуманітарну допомогу у вигляді: продуктових наборів, засобів гігієни та медикаментів, не забуваючи і про духовну підтримку, проповідуючи Євангеліє.

Гроші будуть використані на:

- Евакуацію людей із зон бойових дій- Лікування поранених та хворих- Харчування, одяг та тимчасове житло для цивільних осіб у зонах бойових дій та переселенців– Відновлення житла після закінчення війни

Поточні проекти

  • Project illustration
  • Project illustration
  • Project illustration
  • Project illustration

ЯК МИ ДОПОМАГАЄМО?

  • Евакуація людей

    Ми евакуювали понад 2500 людей із гарячих точок здійснивши десятки рейсів.Вартість однієї поїздки близько 800 доларів.

  • Гуманітарна допомога

    Спільними зусиллями навіть під обстрілами градів у небезпечних зонах було роздано понад 100 тонн гуманітарної допомоги, з яких 1000 продуктових наборів обходяться нам у 12000 доларів.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

2,500+

людей евакуйовано

100+

тонн гуманітарної допомоги роздано

10

спонсорів залучено

$20,000

зібрано коштів

Відгуки людей про нас

Люди для нас не просто статистика, а важливі особистості

Service picture

Jessica

Lymphoma Survivor, Chicopee, MA

This is Jessica, my hero! She is just 23 but she already has a Lymphoma. The doctors have diagnosed on August 13, 2018. Jessica expected to get a job on Tuesday at Golden Candle. She and her husband have no revenue right now until his disability from the army will work. John has spent the last 5 years in the US Army! So, they are in need of assistance with medical bills and such.

Просимо продовжувати молитися за українців.

Перш за все, молитва – це наш єдиний шанс змінитися і прийняти рішення.Ми чуємо історії про перемогу від тих, хто перебуває на передовій та від місіонерів.